Loading...
Depolama Hizmeti

Depolama Hizmeti

Adapazarı HTD Huzur transit, depolama hizmetleri salt stoklama, yükleme veya boşaltma faaliyetlerinin ötesine taşıyabilmek için insan gücüne, teknolojiye, bilgi birikimine ve altyapıya yatırım yapıyor.

Ürün kabul ve stok girişinin geliştirilmesi, sevk emirlerinin alınması ve analiz edilmesi ile müşteri adına irsaliye ve faturanın düzenlenmesi, stoktan düşüşün yapılması ve stok seviyesinin geliştirilen özel raporlar ile müşterinin bilgisine sunulması gibi sistematik çalışmalar yürütülür. Bu çalışmalar içerisinde paketleme, elleçleme, şirinkleme ve yükleme/boşaltmalar için ürünün türüne göre operasyona özel makineler kullanılmakta ve uygulamalar geliştirilebilmektedir. Bütün bu çalışmalar ile müşteri ürünlerinin güvenliğinin sağlanması yanında, müşteriye outsource edebilme imkanı da sağlanmaktadır.

Müşteri ürünlerinin giriş aşamasından, çıkış aşamasına kadarki tüm depolama süreçlerinde etkin, verimli, kaliteli, depo ve envanter yönetimi hizmetleri veriyoruz.
Bitmiş ya da yarı bitmiş ürünlerinizin hammaddelerinizin güvenli koşullarda depolanması ve dilediğinizde alıcılarına ulaştırılmasını sağlıyoruz.

Depoladığımız ya da sevkiyatını yaptığımız ürünleriniz için paketleme, paletleme, etiketleme, sayma, kontrol,  içerik düzenleme, sipariş hazırlama, konteyner yükleme / boşaltma veya ihtiyaç duyduğunuz diğer hizmetleri sizin adınıza kendi depomuzda gerçekleştiriyoruz ve sizi her aşamada bilgilendiriyoruz.

 24 saat güvenlik elemanları ve kapalı devre güvenlik kameraları ile kontrol ve kayıt edilir.